KONST / Litografier / Grafiskt blad 13924007
nr 1392 4007
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 16/50, oramat löst blad, 27x38 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:02:34
22/4 21:56:56
Lis Husberg (f. 1920)